1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başkan Kılavuz'la harika bir söyleşi
Başkan Kılavuz'la harika bir söyleşi

Başkan Kılavuz'la harika bir söyleşi

Geçtiğimiz hafta şampiyon olan Spor Toto 2.Ligine yükselen Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kulübünün sevilen Başkanı Av.Metin Kılavuz'dan çarpıcı bir röportaj

A+A-

Türkiye Profesyonel Futbol liglerinde en fazla puan toplayan,kalesinde en az gol gören ekipsiniz ve yine en fazla gol atma başarısını gösteren takımlar arasında 4.sıradasınız bu başarıyı neye borçlusunuz?

Öncelikle bu başarılarından dolayı başta teknik heyeti,futbolcuları ve başarıda büyük bir payının olduğunu düşündüğümüz yönetim kurulu üyelerini kutluyorum.Özellikle fair-play ruhu çerçevesinde takımlarını yalnız bırakmayan 12. adam rolünü üstlenen taraftarımıza ve spor camiasına da teşekkür etmek istiyoruz.Bu bileşenler başarı zincirinin olmazsa olmazlarındandır. İlk devre itibariyle alınan sonuç tüm Türkiye ligleri ile kıyaslandığında ciddi bir başarıdır.Bu başarının temelinde yatan doğru transfer, eşgüdümlü çalışma, kolektif akıl,ruh, ve bir bütün olarak uyumun sonucudur.Ligin 1. Devresi açısından durumumuz değerlendirildiğinde bu bir başarıdır. Ama mutlak bir başarı kentimizin ihtiyacı olan şampiyonluk kupasını halkımıza ve spor kamuoyuna armağan edilmesi ile mümkün olacaktır.
 

Haberin Devamı 1 2 3 4 5 6 

HABERE YORUM KAT