1. HABERLER

  2. VEFAT-TAZİYE

  3. Başın sağolsun Meyser Tuncay
Başın sağolsun Meyser Tuncay

Başın sağolsun Meyser Tuncay

Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir süredir Nöroloji yoğun bakımında tedavi gören Gazeteci Meyser Tunçay'ın babası merhum 79 yaşında Haci Abbas Tunçay tedavi gördüğü nöroloji yoğun bakımında gece saat 23,40 sıralarında vefat etti.

A+A-
Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir süredir beyin tıkanıklığı nedeniyle tedavi gören Alman Ard Televizyonu Güneydoğu Bölge Temsilcisi Gazeteci Meyser Tunçay'ın değerli babası 79 yaşında olan  Haci Abbas Tunçay  tüm müdahalelere rağmen kalp krizi geçirerek akşam 23,40 sıralarında vefat etti. Ölüm haberini duyan yakınları hastaneye akın ettiler.Babasının ölüm haberiyle yıkılan  Gazeteci Meyser Tunçay gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi.
 
Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Kayapınar İlçesinde bulunan Hz Mehdi Camisine götürülerek sabaha kadar üzerinde kuran okuduktan sonra vasiyeti üzerine Diyarbakır Ergani İlçesi Akçakale köyüne götürülerek vasiyeti üzerine defin edilecektir.
 
Diyarınsesi ailesi olarak, Merhuma Allahtan Rahmet ve mağfiret, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanı Cennet olsun.
 
TAZİYE YERİ: DİCLE KENTTE NİL KOLEJİ KARŞISI AHMEDE HANE CAMİSİ TAZİYE EVİ

HABERE YORUM KAT