1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. 'Basın özgürlüğü için birlik ve beraberlik sağlayacağız'
'Basın özgürlüğü için birlik ve beraberlik sağlayacağız'

'Basın özgürlüğü için birlik ve beraberlik sağlayacağız'

DİYARBAKIR (İHA) - Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde (GGC) görev dağılımı yapılarak yeni yönetim kurulu belirlendi.

A+A-
Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin 31 Mayıs 2015’de olağan genel kurulda göreve getirdiği yönetim kurulu görev dağılımı yapıldı.
 
GGC Yönetimi Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Veysi İpek, Başkan Yardımcılığı'na Barış Uzal, Genel Sekreterliğe Mahmut Bozarslan, Genel Saymanlığa Hüseyin Çiçekçi, Üye İşleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğine Hatice Kamer, Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğine Volkan Eser ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine Mehmet Mücahit Ceylan getirildi.
 
“BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAYACAĞIZ”
 
 
GGC Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada; "Olağanüstü kongreye gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Kongrede tüm arkadaşların birlik beraberlik çağrısı ile basın özgürlüğü ve cemiyetin geleceğe büyüyerek taşınması için görev alma bilinci vurgusu yapılması önemliydi. Çabamız sizinde önceliğiniz olan basın özgürlüğü için birlik ve beraberliğimizi sağlamak olacaktır. Bize bu görevi layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyoruz. Her üyenin fikirleri bizim için önemlidir. Bu süreçten demokrasinin işlemesinde gösterdiğiniz büyük desteği sürdürmenizi ve yönetim kuruluna fikirlerinizle yol göstermenizi temenni ediyoruz" denildi.
 
 
(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT