1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başbakan Yardımcısı Işık'tan Başkan Atilla'ya ziyaret
Başbakan Yardımcısı Işık'tan Başkan Atilla'ya ziyaret

Başbakan Yardımcısı Işık'tan Başkan Atilla'ya ziyaret

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı makamında ziyaret etti.

A+A-

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır'a gelen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, havalimanında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın yanı sıra Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile mülki erkan tarafından karşılandı. Valilik ziyaretinin ardından Başbakan Yardımcısı Işık ile beraberindeki AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Ebubekir Bal ve Galip Ensarioğlu ile Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Atilla, Başbakan Yardımcısı Işık'ı, Büyükşehir Belediyesi protokol kapısında karşıladı. Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na geçen Başbakan Yardımcısı Işık, burada Şeref Defterini imzaladı.

‘Başkan Atilla, önemli hizmetler yaptı’

Konuklarını makam odasında ağırlayan Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında Başbakan Yardımcısı Işık’a bilgi verdi.

Başbakan Yardımcısı Işık ise Başkan Atilla'nın kentte önemli hizmetler yaptığını belirterek, Başkan Atilla'ya çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Başkan Atilla, Başbakan Yardımcısı Işık ve beraberindekiler, Büyükşehir Belediyesi önünde toplu fotoğraf çektiler.

HABERE YORUM KAT