1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Başarısıyla övünüyor”
“Başarısıyla övünüyor”

“Başarısıyla övünüyor”

Bağlar Belediyespor basketbol takım Antrenörü Özgür Büyük, başarısıyla övünüyor.

A+A-
Bir buçuk yıl önce takımını bölgesel Amatör Ligden 3. Lige çıkartma başarısını gösteren Antrenör Özgür Büyük, yeni başarılara odaklandı.
 
İki sezondur Bağlar Belediyespor basketbol takımını çalıştıran Antrenör Özgür Büyük, “Yaklaşık 11 yıldır basketbol branşında kız erkek takımları ile mücadele eden Bağlar Belediye Spor Basketbol takımı ile 2013 yılında Baş antrenör olarak çalışmaya başladım. Göreve geldikten sonra amacım yeni bir yapılanmaya girerek durgun dönem de olan kulübümüzü düzlüğe çıkarmak ve tekrardan başarılarından söz edilecek hale getirmekti. Ayrıca sağlam temeller üstüne yeni bir yapı kurma amacındaydım. Bu yolda geçen yıl kulüp tarihinde ilk defa 3. Lig e çıktık.  Daha sonra genç küçük ve minik takımları kurarak yerel liglere katıldık” dedi.
 
Başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlediklerini anlayan Büyük, “Amacımız başarı, ama bunun yanın da Belediyemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmek ve bize yakışır şekilde davranıp en iyi şekilde tanıtımımızı yapmaktır. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek temellerini oturttuğumuz sistemin üst katlarına çıkmaya başlıyoruz. Bu yolda bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Eş Başkanlarımıza Kulüp Eş Başkanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 
(Özgür Haber)

HABERE YORUM KAT