1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başarının ismi Murat Kaplan
Başarının ismi Murat Kaplan

Başarının ismi Murat Kaplan

Spor Toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor, takımının alt yapı takımlarından U – 19 takımının başarıl isimlerinden Murat Can Kaplan,mevkisinin en beğenileni.

A+A-
Yeni Diyarbakırspor  U – 19 takımının Murat Can yaptığı açıklamada, “ Takımımdoa kanat oyuncusu sol iç ve sol dış mevkilerinde görev alıyorum ve yapıyorum. Küçüklüğümden beri futbol oynuyorum ama 5 yıldır lisanslı futbol cu olarak oynuyorum. 1997 doğumluyum Şu anda 18 yaşındayım.
 
Yeni Diyarbakırspor'un U – 19 takımında görev yapıyorum. 4 Yaşından beri futbol topunun peşindeyim ve oynuyorum. Futbol topu adeta benden bir parça olmuş. Onsuz yapamıyorum. Tek hedefim Diyarbakırspor A takımında forma giyebilmektir. İyi ve performansı yüksek sevilen kişiliğimle futbolümü çok sevdiğim takımımda devam ettirmek istiyorum. Takımımla birlikte süper ligde top oynamak istiyorum. 
 
Okulumla birlikte futbol çok iyi gidiyor. Futbol beni kötü alışkanlığından uzak tuttu, gidişatımıda çok memnunum. Tüm Diyarbakır'ımızın sevdiği bu takımda oynamak bize gurur veriyor. Çünki Diyarbakır'lılar Diyarbakırspor'umuzu şeref meselesi etmişler “ dedi.
 
(Diyarinsesi.org MY)
 
 

HABERE YORUM KAT