1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Kulp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı, seviye belirleme ve lisans yerleştirme sınavlarında başarılı olan öğrencileri, dizüstü bilgisayarla ödüllendirdi.

A+A-

Kaymakamlık makamında öğrencileri ağırlayan İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı, öğrencilerle sohbet etti. Bundan sonraki hedefleriyle ilgili bilgiler alan İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı, "İlçemizin yüzünü güldüren öğrencilerimizi, üstün başarılarından dolayı kutluyorum.

Bu başarılarının devam edeceğine inanıyorum. Kurallı, disiplinli ve programlı çalıştıktan sonra başarılamayacak iş yoktur. Bir de hedefiniz olacak, hedefin olmadığı yerde hiçbir başarı elde edilemez. Bizler ilçe yöneticileri olarak, Kulp'un eğitim öğretim alanında başarıyı yakalayabilmesi için tüm kurum ve kuruluşlarımızla el ele vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Düzenlenen ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Fesih Öner, Şube Müdürü Şemsettin Pelivanoğulları, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı. Ödül töreni, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

HABERE YORUM KAT