1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başarılı hastane personeline ödül verildi
Başarılı hastane personeline ödül verildi

Başarılı hastane personeline ödül verildi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı olan ayın personeline ödülleri verildi.

A+A-

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı olan ayın personeline ödülleri verildi. Hastanenin konferans salonunda gerçekleşen ödül töreninde, çalışmaları ve performanslarından dolayı 10 personele, teşekkür belgesi ve çeyrek altın takdim edildi.
 
Hastane yöneticisi Doç. Dr. Mahmut Taş, yaptığı açıklamada, "Bu hastane ne kadar doktorlarımızınsa, o kadar hemşirelerimizin, teknisyenlerimizin. Ne kadar hemşirelerimizin, teknisyenlerimizin ise o kadar otomasyon, temizlik, güvenlik, yemekhane, hasta destek personelimizin. Bu hastane halkımıza hizmet etmemiz için verilen bir emanet. Emanetin hakkını hep beraber vermek zorundayız. Emanetin hakkını en iyi veren personelimize de halkımızın huzurunda teşekkür etmek, onları ödüllendirmek istedik." dedi.
 
Hastane personeli Aziz Kolsuz ise aldığı teşekkür belgesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, törenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Ödül törenine, hastane personeli, firma yetkilileri ve hastane yönetimi katıldı.

(Kadir Kaya)

HABERE YORUM KAT