1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Başarılı çalışmalara imza atacağız'
'Başarılı çalışmalara imza atacağız'

'Başarılı çalışmalara imza atacağız'

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, partisinin Dicle İlçe Teşkilatını ziyaret etti. 2014'deki yerel seçimleri çok önemsediklerinin altını çizerek, Diyarbakır'ı yerelde AK Partinin iktidarıyla buluşturup, en iyi hizmetleri sunmak için şimdiden gere

A+A-

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte AK Parti Dicle ilçe Başkanı Ekrem Aksal'ı makamında ziyarete ederek, Teşkilatın sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.

Ziyarette konuşan il başkanı Aydın Altaç, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini belirterek, bir aile çatısı altında tüm teşkilatlarımızla birlikte başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
 
'BELEDİYELERİ İSTİYORUZ'                                                                                
 
Altaç,2014'deki yerel seçimleri çok önemsediklerinin altını çizerek, Diyarbakır'ı yerelde AK Partinin iktidarıyla buluşturup, en iyi hizmetleri sunmak için şimdiden gerekli olan çalışmalara başladıklarını söyledi. Seçime yönelik çalışmaları hızlandırdıklarını söyleyen Altaç, 2014,e yönelik tüm çalışmaları en iyi şekilde yapacaklarını dile getirdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe başkanı Ekrem aksal,il başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT