1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başarılı basketbolcularından Aslan ve Demir’e ziyaret
Başarılı basketbolcularından Aslan ve Demir’e ziyaret

Başarılı basketbolcularından Aslan ve Demir’e ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan ve Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Kayseri’de düzenlenen Okullararası Basketbol Genç B Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olan Diyarbakır Özel Doğa Koleji Basketbol Kız Takımını kabul etti.

A+A-

“BAŞARININ EĞİTİM HAYATNA YANSIMASINI DİLİYORUM”
 
Türkiye Üçüncüsü olan Diyarbakır Özel Doğa Anadolu Lisesi Basketbol Kız Takımını başarılarından dolayı kutlayan Milli Eğitim İl Müdürü Hasan Aslan, öğrencilere yönelik olarak, “Bu başarılarınızı aynı şekilde eğitim-öğretim hayatlarınıza da yansıtmanızı ve hayatınızın her alanında başarı ile anılmanızı diliyorum” diyerek tebrik etti.
 
Ayrıca ziyaret esnasında öğrencilere refakat eden Okul Müdürü Mustafa Can ile antrenörler Çiğdem Çetin Harman ve Çetin Yıldız’ı da kutlayan Aslan, bu tür başarıların diğer okulları da tetikleyeceğini belirtti.
 
DEMİR: NİCE BÜYÜK BAŞARILAR BEKLİYORUZ
 
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mehmet Demir’i ziyaret eden Türkiye Üçüncüsü olan Diyarbakır Özel Doğa Anadolu Lisesi Basketbol Kız Takımı öğrencilerine ziyaret esnasında Okul Müdürü Mustafa Can ile antrenörler Çiğdem Çetin Harman ve Çetin Yıldız da refakat etti. Sporcuların başarısından ötürü kutlayan Demir, nice büyük başarılar beklediklerini de sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT