1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Barışcan'ın hayali köy çocuklarına organizasyon
Barışcan'ın hayali köy çocuklarına organizasyon

Barışcan'ın hayali köy çocuklarına organizasyon

90'lı yılların pop müzik sanatçılarından Barışcan uzun yıllardır Diyarbakır'da yaptığı eğlenceli animasyonlar ve Tv programlarıyla Diyarbakır'da çocukların gönlünü fethediyor.

A+A-

Barışcan bu yaz mevsiminde Diyarbakır merkez ve ilçe köylerinde çocuklara yönelik müzikli bir animasyon programı hazırlamak istiyor.

Barışcan Yapmayı düşündüğü proje hakkında şunları söyledi. "Özellikle Güneydoğu anadolu'da ki köylerde çocuklar malesef bir palyaço dahi göremiyorlar..Lüks otellerde gerçekleştirilen çocuklara yönelik animasyonların benzerlerini köy çocukları da görmelidir.Bu onların en büyük hakkı..Biliyorum siz de benim gibi düşünüyorsunuz.

   Bu projenin en önemli amacı çocuklara yönelik bir eğlence etkinliğini onların yaşadığı yerlere götürmek,onlara bir kaç saatliğine bile olsa bu zevki tattırmak. Bu etkinlik ile ilgili duyuruları ve destek verecek kurumları bulabilmek için basın-yayın kurumlarından televizyon programlarına konuk edilmem ve gazetelerde haberimin yapılması için destek bekliyorum.

    Çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri ve iş adamlarından ise Köy Çocukları için yapmayı düşündüğüm bu etkinliğe maddi katkı sağlamalarını istiyorum.
  Herşey hazır .Palyaçolarım ve ben programımızı hazırladık.Bizi köy çocuklarıyla buluşturacak önemli ve duyarlı kişileri bekliyoruz.Unutmayın köyde çocuklar şehirdeki çocuklar kadar bu anlamda şanslı değil.Hadi bir el uzatın.Onlar da eğlensin palyaçolarla gülsün, dansetsin..

 Köy Çocukları Bizi Bekliyor..

2771841_orig.jpg

HABERE YORUM KAT