1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Barışcan yine Diyarbakır'ı coşturdu
Barışcan yine Diyarbakır'ı coşturdu

Barışcan yine Diyarbakır'ı coşturdu

Diyarbakır'da Barışcan Annelere Yoğurt Yedirdi,Peçetelerle Sardı ve Onları Oynattı. 2014 Anneler Günü Kutlama Programı Diyarbakır'da Barışcan Sunumuyla ve animasyonlarıyla gerçekleşti.

A+A-

Dünyanın çeşitli ülkelerinde aynı gün kutlanan Anneler Günü kutlaması Diyarbakır'da bir AVM'de de yapıldı.

Şehrin çeşitli semtlerinden gelen anneler Diyarbakır'lı pop müzik sanatçısı Barışcan'ın hazırlayıp sunduğu programda doyasıya eğlendiler , şarkı söylediler ve birbirleriyle yarıştılar.Programın bir bölümünde kızlar annelerini kağıt peçetelerle sarmaya başladı.En hızlı saran anne-kıza Barışcan'dan sürpriz bir armağan vardı

Bu güne özel , AVM mağazaları ise annelere çeşitli armağanlar hediye etti. Programda Anneler müzik eşliğindeSandalye Kapmaca, Karaoke Şarkı Söyleme, Kağıt Peçete ile Kendini Mumyalatma ,Yoğurt Kabında Para Bulma, En Hızlı Ütü Yapma ve Çamaşır Katlama gibi yarışmalarla eğlendiler

Yoğurt Tabağında Para Bulma Yarışmasında , Annelerin Yoğurt tabağındaki parayı ellerini kullanmadan yemek zorunda kalmaları seyircileri çok güldürdü.

.Programın bir bölümünde ise Barışcan AVM'de bulunan babaları sahneye çıkardı, onlara eşlerine söylemeleri için birer şiir öğretti ve eşlerine götürmek üzere birer hediye verdi.

İlgi çeken bölümlerden biri de annelerin Barışcan'la halay çekmesi oldu.

Anneler bugün Diyarbakır'da Barışcan'la unutulmaz bir gün yaşadılar. Barışcan ise ilk defa seslendirdiği Anneler Günü Şarkısı ile annelerin beğenisini bir kez daha kazandı.

2014-05-12_010213.jpg

111.jpg112.jpg113.jpg114.jpg

HABERE YORUM KAT