1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Barış Ataş Diyarbekirspor'da
Barış Ataş Diyarbekirspor'da

Barış Ataş Diyarbekirspor'da

Diyarbekirspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'dan ayrılan Barış Ataş'la anlaştı.

A+A-

2.Lig ve 3.Lig'den bir çok kulübün listesinde olan Barış, Diyarbekirspor'dan gelen teklifi maddi konularda pazarlık yapmadan kabul etti. 

BARIŞ ATAŞ ,DİYARBEKİRSPOR'DA
Bugün Bolu Esentepe'de devam eden kamp çalışmalarına katılacak olan Barış, 3.Lig'de oynamayı düşünmemesine rağmen Diyarbekirspor'un hedefleri ve Feyzi İlhanlı'nın kendisine karşı sergilediği tutumdan etkilenerek sunulan teklifi düşünmeden kabul ettiğini söyledi.


'FEYZİ BAŞKAN BİR SÖZÜYLE İKNA ETTİ'
Barış,"Geçen sezonun devre arasında şanssız bir sakatlık yaşadım. Çok şükür tedavi oldum,inançla ve azimle çalışarak Allah'ın yardımı ile iyileştim. Yaşım 28 ve uzun yıllar oynamak istiyorum. Daha önce aynı sakatlığı yaşadım ve sahalara dönmeyi başardım. Yeni bir sayfa daha açacağım. 3.Lig'de oynamak aklımda geçmiyordu. Çok daha iyi para teklif edenler oldu ama ben Diyarbekirspor'dan gelen teklifi düşünmeden kabul ettim. Burası her hangi bir 3.Lig takımı değil. Feyzi başkanın tutumu beni çok etkiledi. Transferi kapatmalarına rağmen beni sahiplenmek amacıyla transfer etmek istediklerini söyledi. 


'PARADAN ÖNEMLİ ŞEYLER VAR'
Bazıları beni yarı yolda bırakırken, kendisi destek oldu ve sahiplendi. Böyle bir anlayışa sahip olan bir başkan geri çevrilmez.Çok daha fazla para teklif edenler oldu.  Hayatta her şey para değildir,paradan daha değerli olan insanın onuru vardır. Ben de bu işi onur meselesi yaptım. Benim için 'bitti' diyenler Barış Ataş'ın kim olduğunu görecek. Hep beraber Diyarbekirspor'u büyük hedeflere ulaştıracağız. Bunu büyük taraftarımızla başaracağız. Bana destek olan Feyzi başkana ve Bülent Demirkanlı hocama teşekkür ediyorum. Bana inananları mutlu,beni yarı yolda bırakanları da inşallah mahçup edeceğim." dedi.


'BARIŞ ATAŞ'A İNANDIĞIMIZ İÇİN TRANSFER ETTİK'
Diyarbekirspor Onursal Başkanı Feyzi İlhanlı  ise Barış Ataş'ın takıma gerekli katkıyı sunacağına inandıkları için transfer ettiklerini söyledi. İlhanlı,"Barış kentimizde yetişen önemli futbolculardan biridir. Kalitesini tartışmaya gerek yok. Hocamız da biz de kendisini istedik. Önemli olan zor dönemde kendi insanlarımıza sahip çıkmaktır. Biz de bunu yapmaya çalıştık. Maddi konularda pazarlık dahi yapmadan teklifimizi kabul etti. Diyarbekirspor'un büyük hedeflerden oluşan mücadelesine hoş geldin diyoruz. Takımın başarısı için her şeyini ortaya koyacağına yürekten inanıyoruz. Taraftarlarımız da kendisine gerekli desteği verecektir." diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum