1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Barış Anneleri Meclisinden İHD’ye ziyaret
Barış Anneleri Meclisinden İHD’ye ziyaret

Barış Anneleri Meclisinden İHD’ye ziyaret

Barış Anneler Meclisi Üyeleri, 14.Olağan kongresini tamamlayan İHD Diyarbakır şubesini ziyaret etti. Başarı dileklerinde bulunan anneler, yeni yönetimi tebrik ederek, insan hakları alanında yürütülecek çalışmalar için başarılar diledi.

A+A-

Geçtiğimiz hafta kongresini gerçekleştiren İHD Diyarbakır Şubesi, Diyarbakır’da faaliyet gösteren Barış Anneler Meclisi Üyeleri tarafından ziyaret edildi. Şube Başkanı Raci Bilici, Şube Sekreteri Abdusselam İnceören ve yönetim kurulu üyesi Av Hasan Yalçın tarafından karşılanan anneler, İHD’nin bölgedeki insan haklarının tespit edilmesi ve duyurulması konusunda önemli çalışmalarda bulunduklarını belirterek, yeni yönetimi tebrik etti.
 
Barış ve insan hakları mücadelesinde her kesimin çabalarını ortaklaştırması gerektiğini ifade eden anneler, derneğin insan hakları alanında yürüteceği çalışmalarda başarılar diledi.
 
‘Anneler Günü’ne denk gelmesi ve önceden planlanan etkinliklere katılmaları sebebiyle, derneğin 14.Olağan kongresine katılamadıkları için üzüldüklerini belirten anneler, İHD’nin çalışmalarını sürekli olarak desteklediklerini belirttiler.

(Baver Değer)

HABERE YORUM KAT