1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Baran çalışmaları denetledi
Baran çalışmaları denetledi

Baran çalışmaları denetledi

Bağlar'ın birçok noktasında kaldırım ve parke taşı döşeyen Bağlar Belediyesi, yeni sezonda da hizmetlerine devam ediyor.

A+A-

Kaldırım çalışmalarının aralıksız devam ettiği Bağlar'da, Bağlar Belediye Başkanı Yüksel Baran, Başkan Yardımcıları Osman Kaya, Yüksel Aslan Acer ve birim müdürlerinden oluşan grup belediyenin sınırları içerisinde bulunan Fatih, Gürsel, Körhat ve Kaynartepe Mahalleleri'nde yapılan kaldırım ve parke taşı çalışmalarını denetledi.

Yapılan inceleme ve denetlemelerin ardından birçok esnafla sohbet eden Başkan Baran, mahallelerde yenilenen alt yapı çalışmaları nedeniyle esnaf ve vatandaşlara verdiği rahatsızlıktan dolayı üzgün olduğunu belirterek en kısa zaman kaldırım ve parke taşı çalışmalarının bitirileceğini söyledi. Baran esnaflarla sohbetinde şunlara dikkat çekti: “Ancak halkımızın daha fazla mağdur olmaması için tüm imkânlarımızı seferber ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fatih, Gürsel, Körhat ve Kaynartepe mahallelerinde yaptığımız parke ve kaldırım taşı döşeme çalışmalarını en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz”.

Körhat Mahalle sakinlerinden Fatma Çağer ise daha önceki yıllarda kışın meydana gelen yağışların sebep olduğu cadde ve sokaklarda oluşan çukurlar nedeniyle çok zorlandıklarını söyledi. Belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını dile getiren Çağer şöyle konuştu: “Eskiden Bağlar'ın sokaklarına giremezdik çamur ve su birikintilerinden dolayı. Şimdi ise belediye dört metrelik alanı görse hemen yeşil alana çeviriyor. Rahatlıkla artık sokaklarda dolaşabiliyoruz çünkü çamur yok ve belediye çok iyi çalışıyor”.