1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm bu akşam FOX TV ekranında olacak!
Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm bu akşam FOX TV ekranında olacak!

Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm bu akşam FOX TV ekranında olacak!

Bana Sevmeyi Anlat FOX TV ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ile takip edilen Bana Sevmeyi Anlat dizisinde 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Bana Sevmeyi Anlat dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan'ın rol aldığı Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Bana Sevmeyi Anlat son yayınlanan 4. yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylarıyla haberimizde yer alıyor...

BANA SEVMEYİ ANLAT 4. BÖLÜM FRAGMANI


Engin’in, Leyla ile Alper’i bir arada görmesi iki can dostu karşı karşıya getirir. Alper her şeye rağmen Leyla’yı korumayı seçer. Engin, Alper ile bir anlaşma yapsa da duygusal mı yoksa profesyonel mi bir adım atacak kestirilemez.

Hakverdi’nin izini de sürmekte olan Engin ona verilen görevi layığıyla yerine getirir. Salih ise oğlu için gittikçe endişelenmektedir. Leyla yeni bir iş görüşmesine gittiğinde daha önce gerilim yaşadığı Canan’ı karşısında görür. Leyla’yı zorlu anlar beklemektedir. Haşmet’in ise Leyla’yı yeniden kazanmak için kurduğu bir plan vardır.

YALANCI BAHAR HİKAYE VE KÜNYE

Çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla... Dost ve aşık bildiklerinin ihanetine uğrayan Alper... Ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet... Yaşam, Leyla ile Alper’i bir kaçış sahnesinde bir araya getirecek. Başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yepyeni dizi “Bana Sevmeyi Anlat” Cuma akşamları FOX'ta!
Tür: Dram
Yapım Şirketi: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Senarist: Deniz Akçay
Yönetmen: Mesude Erarslan
 
Oyuncular: Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoğlu, Bihter Dinçel, Aslı Orcan, Emir Çubukçu, Cemil Büyükdöğerli, Mine Kılıç, Bahadır Vatanoğlu, Serdar Özer, Gülper Özdemir, İlayda Alişan, Naz 

HABERE YORUM KAT