1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Balkan şampiyonlarından Kayapınar Belediyesine ziyaret
Balkan şampiyonlarından Kayapınar Belediyesine ziyaret

Balkan şampiyonlarından Kayapınar Belediyesine ziyaret

DİYARBAKIR- Bulgaristan'da yapılan Balkan Yürüyüş Şampiyonası'nda Yıldız Kızlar kategorisinde birinci olan Kayapınar Belediyespor sporcusu Yeter Aslan ile aynı yarışmalarda üçüncü olan Ayşe Tekdal, Kayapınar Eş Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın'ı ziyaret

A+A-

12 Nisan tarihinde Bulgaristan'ın Balçık şehrinde yapılan Balkan Yürüyüş Şampiyonası'nda Yıldız Kızlar kategorisinde birinci olan Yeter Aslan, yarışmalarda üçüncü olan Ayşe Tekdal ve hocaları Eş Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın'ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette Kayapınar Belediyespor Kulüp Başkanı İhsan Avcı da hazır bulundu. Elde edilen başarı dolaysıyla gururlu olduklarını belirten Eş Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın, spora ve sporculara desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Aydın, “ Gösterdiğiniz bu başarılardan dolayı sizleri ve hocalarınıza teşekkür ediyorum. Belediyemizi ve Diyarbakır'ın ismini en iyi şekilde temsil ettiniz. Gençlerimize imkan sunulduğu takdirde büyük başarı göstereceğini kanıtladınız. Kente ve halkımıza kazandırdığımız spor tesisiyle birlikte bu yönlü başarılar artarak devam edeceği inancındayım. Belediye olarak yetenekli gençlerimize imkan ve olanak sağlamayı sürdüreceğiz “ şeklinde konuştu.

(HA-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT