1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bal'dan Vali Aksoy'a ziyaret
Bal'dan Vali Aksoy'a ziyaret

Bal'dan Vali Aksoy'a ziyaret

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal ve DTB Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır'a atanan Vali Aksoy'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

A+A-
Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Ebubekir Bal,Ticaret Borsası Başkan vekili ve Diyarbakır Tarıma Dayalı Organize Hayvancılık Bölgesi Başkanı Engin Yeşil,DTB Başkan Vekili Şehmus Ayhan,Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Özkılıç,Şükrü Boylu Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti.
 
Vali Aksoy tarafından karşılanan Başkan Bal ve beraberindeki DTB heyeti, Vali Aksoy'a Diyarbakır Ticaret Borsası hakkında bilgi verdi.DTB Başkanı Ebubekir Bal, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Kuruluş tarihi en eski olan Diyarbakır Ticaret Borsasının Borsacılık hizmetlerinin yanı sıra kent için geliştirilen Sosyal ve Ekonomik tüm projelerde yer aldıklarını ve desteklediklerini söyledi.
 
Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek DTB Başkanı Ebubekir Bal ile Borsa Yönetimine teşekkür etti.
 
DTB Heyeti daha sonra Diyarbakır Vali Yardımcıları olarak göreve başlayan İl Vali Yardımcıları, Gökhan İkitemur, Mimar Sinan Batmaz ile Ahmet Dalkıran'ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT