1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bal'dan Sur Belediyesi'ne ziyaret
Bal'dan Sur Belediyesi'ne ziyaret

Bal'dan Sur Belediyesi'ne ziyaret

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Ebubekir Bal, Diyarbakır'ın Sur içi bölgesinin turizm açısından kentin en önemli bölgesi olduğunu belirterek, “Büyükşehir Belediyesi ile Alt Kademe Belediyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde kentimizi hak e

A+A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal, Borsa Meclis Başkanı Ahmet Ay, DTB Yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri, Sur Belediye Eş Başkanı Seyit Narin'i makamında ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Ebubekir Bal, Diyarbakır'ın sur içi bölgesinin kent için en önemli ilçe olduğunu belirterek, “Sur ilçemiz turizm açısından çok önemli bir bölgemizdir. Hep birlikte çalışıp kentimizi hak ettiği yere getirmek için hizmetler üreteceğinize inanç ve güvenimiz tamdır.Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Sur Belediyesi Eş Başkanı Seyit Narin ise, Hizmet kalitesini yükseltmek için kurumlar ile bir araya gelmenin çok önemli olduğunu ifade ederek, “Sizler gibi değerli tüm kurumlarımızı, hemşerilerimizi paydaş olarak görüyoruz. Bu dönemin ruhu hizmettir ve o çerçevede, hizmet kalitesini yükseltmek için tüm kurumlarımızla bir araya gelmeliyiz. Diyarbakır'ın tüm ilçelerinde değerli turizm varlıkları bulunmakta, bu tarihi ve kültürel değerlere hep birlikte daha iyi sahip çıkacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT