1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bal'a veda yemeği
Bal'a veda yemeği

Bal'a veda yemeği

1.5 yıllık görev süresi içerisinde başarılı çalışmalara imza atan Diyarbakır'ın tek Diyarbakırlı bölge Müdürü olan DSİ 10. Bölge Müdürü Okan Bal, Elazığ 9. Bölge Müdürlüğüne atandı.

A+A-
Diyarbakır'ın tek Diyarbakırlı bölge Müdürü olan DSİ 10. Bölge Müdürü Okan Bal, Elazığ 9. Bölge Müdürlüğüne atandı. Bal için DSİ personeli veda gecesi düzenledi. Gecede duygulu anlar yaşanırken, başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Okan Bal'a gecede hizmetlerinden dolayı plaket verildi.
 
VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
 
DSİ 10. Bölge Müdürlüğü Sosyal tesislerinde düzenlenen veda gecesine Bölge Müdür Yardımcıları Hasan Kılıç, Fuat Tutşi, Vekili Abdürrahim Kartal, Sadullah Seven, Veysi Kanat, TES-İŞ 2. Nolu Şube Başkanı Şükrü Kaçmaz ve çok sayıda bölge müdürlüğü personeli katıldı. Veda gecesinde açılış konuşması yapan DSİ 10. Bölge Müdür vekili Abdürrahim Kartal, 16 ay boyunca DSİ 10. Bölge Müdürü olarak görev yapan Okan Bal 'ın yaptığı çalışmalara değinerek hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti. 
 
DUYGU DOLU ANLAR
 
Diyarbakır DSİ 10. Bölge Müdürlüğü'nden Elazığ 9 . Bölge Müdürlüğü'ne atanan Okan Bal İse duygularının anlatmakta zorlandı ve şunları söyledi; "16 aylık kısa bir süre Diyarbakır 10. bölge müdürü olarak hizmet ettim. Bu kısa sürede ben inanıyorum ki sizlerin yani birlikte çalıştığımız arkadaşların bilerek veya bilmeyerek kalplerinin kırmadım haberim olmadan bana slayt yapılmış ben konuşamayacağım bana haklarınızı hela etmenizi diliyorum. İnşallah gittim yerde görüşürüz. Bizler devlet memuruyuz nerde bizlere görev verilirse vrilsin seve seve yapamaya hazırız. Tekrar bana hakkınız helal edin.” 
 
Konuşmalardan sonra Bal'a DSİ 10. Bölge Müdürü vekilli Abdürrahim Kartal hizmetlerinden dolayı bir plaket verdi.
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT