1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bal bölge sorunlarını dinliyor
Bal bölge sorunlarını dinliyor

Bal bölge sorunlarını dinliyor

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Ticaret Borası Başkanı Ebubekir Bal,TOBB Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde sorumluluk alanları arasında bulunan Malatya , Batman, Mardin, Siirt, Şırnak, Bitlis, Muş, Bingöl bölgelerini ziyaret etmeye başladı.

A+A-

TOBB yönetim kurulu üyeleri olarak Bölgelerdeki  talep ve önerileri öğrenmek amacıyla sorumlu bulundukları bölgelerde oda ve borsalara ziyaretler  gerçekleştirdiklerini belirten Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Ebubekir Bal, 22 Mayıs'ta  gerçekleşecek  TOBB Genel Kurulu öncesinde oda ve borsa yönetimleriyle istişareler yapıp, sorun ve önerileri genel kurula taşıyacaklarını söyledi.

Sorumluluk alanları arasında bulunan Mardin Ticaret Sanayi Odası Başkanı M.Ali Tutaşı'ı ilk olarak ziyaret eden DTB Başkanı Bal,Başkan Tutaşı'dan  çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti  dile getiren Mardin TSO Başkanı Oda ve Borsalara verdikleri destekten dolayı TOBB yönetimine teşekkür etti.

-İKİ BÖLGE TAMAMLANDI-

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası,Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası,Kızıltepe Ticaret Borsası,Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası,Nusaybin Ticaret Borsası,Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası,Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamlarında ziyaret eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 365 oda ve borsasıyla büyük bir aile olduğunu söyledi.

-HİSARCIKLIOĞLU ÖNEM VERİYOR-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin Türkiye'deki 1,5 milyon işletmenin temsilcisi olduğunu anlatan DTB Başkanı Bal, Oda ve borsaların birlik ve beraberliği Türkiye'nin 2023 hedefleri için büyük önem taşımaktadır. TOBB yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişarelerle talep ve önerilerini dinleyerek verdikleri hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz. TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu da odalar ve borsaların birlik ve beraberliğine hassasiyetle önem vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde oda ve borsalarımızın hizmet üretme noktasında kararlı ve azimli olduklarını  görmek bizleri mutlu etmiştir” dedi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal'ın Bölgeye gerçekleştirdiği ziyaretlere Diyarbakır Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Ay,Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boylu'da eşlik etti.


 

HABERE YORUM KAT