1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bakkallar, Tüyap Ortadoğu Gıda-tek Fuarı'nı gezdi
Bakkallar, Tüyap Ortadoğu Gıda-tek Fuarı'nı gezdi

Bakkallar, Tüyap Ortadoğu Gıda-tek Fuarı'nı gezdi

Şanlıurfalı bakkallar, Diyarbakır'da düzenlenen TÜYAP ORTADOĞU GIDA-TEK Fuarı'nı gezdi.

A+A-
Şanlıurfalı bakkallar, Diyarbakır'da düzenlenen TÜYAP ORTADOĞU GIDA-TEK Fuarı'nı gezdi.Konu ile ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun “Bizler yönetim kurulumuzla birlikte göreve geldiğimizden beri hep söylerdik. Odamızın görevi sadece evraklara mühür basıp para almak olmayacak diye.
 
İşte bu doğrultuda önceki gün Diyarbakır'da düzenlenen Gıda ve Gıda Teknolojileri (Gıda-Tek) fuarına katılmak üzere üyelerimize yaptığımız duyuru neticesinde 40 tane üyemiz katılmak istediğini belirterek bize başvuru yaptılar. Biz de 2 tane halk otobüsü ile 40 tane üyemizi Diyarbakır'daki fuara götürdük. Buradaki amacımız üyelerimiz gıda sektöründeki son gelişmeleri görsünler, işlerini geliştirsinler, çeşitli bayilikler alsınlar, gezelim görelim kaynaşalım dedik. Gezimiz çok yararlı geçti. Fuarın açılışını Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Milletvekili yaptı. Diyarbakır Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı bizlere Diyarbakır'ı gezdirdi. Yemek ikram etti. Kendisine üyelerimiz adına teşekkür ederiz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de buna benzer çalışmalarımız olacaktır” dedi.
 
Fuara katılan bakkal üyelerinden Abdurrahman Göncü, “Başkanımıza ve yönetim kuruluna bizleri Diyarbakır'a ve fuara getirdikleri için teşekkür ederim. Buraya geldik ufkumuz açıldı, stres attık. Başka mahallelerdeki tanımadığımız bakkallarla tanıştık. Başkanımız Mehmet Altun'a teşekkür ederim” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT