1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Yılmaz seçim startını Sur ilçesinde verdi
Bakan Yılmaz seçim startını Sur ilçesinde verdi

Bakan Yılmaz seçim startını Sur ilçesinde verdi

Kalkınma Bakanı ve AK Parti Diyarbakır 1. sıra milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Sur ilçesinde ziyaret ettiği esnaf ile bir süre görüşerek sorunlarını dinledi.

A+A-
Seçim çalışmaları kapsamında Diyarbakır'ın Sur ilçesi Gazi Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret eden Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, iş yerlerini gezerek esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi. Ziyaretleri sırasında iş yerlerinde bulunan vatandaşlarla da sohbet eden Bakan Yılmaz, özellikle yaşlılarla kucaklaşıp fotoğraf çektirdi.
 
AK Parti Genel Merkez Diyarbakır Seçim Koordinatörü Yusuf Coşkun, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, Ak Parti Sur İlçe Başkanı Şafak Yontürk ile birlikte esnaf ziyaretlerini yapan Bakan Yılmaz, iş yerlerine teker teker girerek bir süre sohbet etti. Girdiği iş yerlerinde esnafın işleri ile ilgili sorular soran Bakan Yılmaz, seçim hareketliliği ile işlerin yoğunlaşıp yoğunlaşmadığını sordu. Gazi Caddesi üzerinde bulunan bütün esnafı teker teker ziyaret edip bir süre sohbet eden ve bol kazançlı günler dileyen Bakan Yılmaz daha sonra Ankara'ya gitmek üzere Diyarbakır'dan ayrıldı.
 
Bakan Yılmaz'ın Ankara'daki programının ardından perşembe günü seçim çalışmalarına destek vermek üzere memleketi Bingöl'e gideceği belirtildi.

HABERE YORUM KAT