1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bakan Kılıç'tan Diyarbakırspor'a destek sözü
Bakan Kılıç'tan Diyarbakırspor'a destek sözü

Bakan Kılıç'tan Diyarbakırspor'a destek sözü

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Diyarbakırspor'a her türlü desteği vereceklerini söyledi.

A+A-

Diyarbakır'a çeşitli açılışlarda bulunmak üzere gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Diyarbakırspor Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay ile görüştü. Diyarbakırspor'a destek vereceğini ifade eden Bakan Kılıç, barış ortamını sürdürmek için Diyarbakırspor çok önemli olduğunu vurguladı.

Bakan Kılıç'a takımın son durumu hakkında sıkıntıları dile getiren Diyarbakırspor Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, 11 sezonu Süper Lig'de olmak üzere, 47 yıllık tarihi boyunca profesyonel liglerde mücadele eden Diyarbakırspor'un ,  son 3 yılda üst üste 3 lig'e düştükten sonra, bu sezonda düşmeyi garantileyen Diyarbakırspor'un kapanmaması için  destek istedi. Barış ortamının gelmesiyle çok önemli bir yol kat edildiğini ifade eden Başkan Tugay,' Diyarbakırspor'un barış ortamın devamında önemli bir mihenk taşı olduğunu ifade etti.

Diyarbakır'a yapılacak yeni yeni 33 bin kişilik  stadyumun Diyarbakırspor için olduğunu belirten Bakan Suat Kılıç,''Diyarbakırspor'un durumu bizleri fevkalade üzmektedir. Diyarbakırspor'u şimdiki durumundan kurtarmak için elimizde geleni yapacağız. Sizin  aracılığınızla Diyarbakırspor taraftarlarına çağrıda bulunuyorum. Diyarbakırspor sahipsiz değildir. Takımınıza destek olun. Bizde yanınızda olacağız.

HABERE YORUM KAT