1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bakan Eroğlu Diyarbakır'da
Bakan Eroğlu Diyarbakır'da

Bakan Eroğlu Diyarbakır'da

DİYARBAKIR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, PKK’nın sadece bebekleri ve masum insanları öldürmekle kalmadığını, yatırımları engellemek için de ne gerekiyorsa yaptığını belirterek, bölgeyi şaha kaldıracaklarını kaydetti.

A+A-

Diyarbakır’da ziyaretlerini sürdüren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, DSİ Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen koordinasyon toplantısına katıldı.

Burada konuşan Eroğlu, PKK’nın yatırımları engellemek için her şeyi yaptığını ama buna fırsat veremeyeceklerini söyledi. 

“DİYARBAKIR’I VE BÖLGEYİ ŞAHA KALDIRACAĞIZ”
Bakanlığın bütün yatırımcı birimlerinin toplantıda olduğunu, bu yıl ve 2019 yılına kadar yapılacak çalışmaların anlatılacağını söyleyen Eroğlu, “Bir talep varsa burası atış serbest toplantısı. Yani bizim hatamız, eksiğimiz varsa onu da hiç tereddüt etmeden söylenmelidir. Neticede burada atış serbest toplantısı yapılıyor. Sık sık burada olacağız. Sadece ben değil bütün bakanlar buraya gelecek. Ben en çok gelen bir Bakanım. İnşallah vekillerimiz, siyasi partilerimiz, bürokratlarımızla, sizlerle birlikte burayı ve bölgeyi şaha kaldıracağız” diye konuştu.


(EK-MP-Y)

HABERE YORUM KAT