1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Eker'in Diyarbakır temasları
Bakan Eker'in Diyarbakır temasları

Bakan Eker'in Diyarbakır temasları

DİYARBAKIR - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığında yeni yönetimle bir kan tazelenmesi ve hücre yenilenmesi oluştuğunu söyledi.

A+A-

Bakan Eker, AK Partili milletvekilleri Cuma İçten ile Oya Eronat ile birlikte ziyaret ettiği yeni AK Parti Diyarbakır Başkanı Av. Aydın Altaç'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Eker, ziyarette yaptığı konuşmada, yeni atanan AK Parti Diyarbakır il yönetimi hücre yenilemesini gerçekleştirdiğini kaydetti. Bakan Eker, "Yeni başkanımız Av. Aydın Altaç, daha önce AK Parti seçim koordinasyon başkanıydı. Aynı zamanda il başkan yardımcılığını yapmış.

Altaç, AK Parti Diyarbakır il başkanı olarak atandı. 50 kişilik il yönetim kurulu üyeleri belirlenerek, genel merkez teşkilat başkanlığımız tarafından dün akşam itibariyle onaylandı. Bugün, AK Parti il yönetiminin ilk çalışma günü. Biz de milletvekili arkadaşlarımızla birlikte il başkanlığımızı ziyaret ettik. Yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımıza hayırlı olsun dileklerimizi sunarak, bir değerlendirme yapmak üzere bir araya geldik. Yönetim kurulu üyelerimizden hem daha önce çalışan arkadaşlarımızdan var, hem yeni bir takımın katılmasıyla bir kan tazelenmesi ve hücre yenilenmesi oluştu” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT