1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bağlar'ın yeni yolları asfaltlanıyor
Bağlar'ın yeni yolları asfaltlanıyor

Bağlar'ın yeni yolları asfaltlanıyor

Bağlar Belediyesi tarafından Bağlar'ın dört bir yanında çalışmalar sürdürülürken, yeni imara açılan Bağcılar bölgesindeki yollar asfaltlanıyor.

A+A-

Bağlar'ın cadde ve sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Bağcılar Mahallesi 1216. sokak asfaltlandı. Bağcılar Mahallesi 1214. sokak ve Mezopotamya Bulvarı 2. Caddesi (Zana 10 Sitesi) yeni imara açılan yollarda ise asfaltlama faaliyetleri devam ediyor.

Özellikle kış ayların başlamasıyla birlikte belediye yeni imara açılan alanlarda öğrencilerin mağdur olmaması için okul önlerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu çerçevede Selahattin Eyubi İlköğretim Okulu yol asfalt çalışmalarına ağırlık veren Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyor. Bağcılar Mahallesi 1214. sokakta asfalt yapımı devam ederken, Mezopotamya Bulvarı 2. Caddesi'nde (Zana 10 Sitesi) yeni imara açılan yolların ise asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü yeni imara açılan alanlar dâhil olmak üzere Bağlar'ın birçok yerinde asfalt dökme çalışmalarının hızlı bir şekilde devam edeceğini belirtti.