1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bağlar'da HDP etkinlikleri devam ediyor
Bağlar'da HDP etkinlikleri devam ediyor

Bağlar'da HDP etkinlikleri devam ediyor

HDP Diyarbakır Milletvekili Adayı Çağlar Demirel ve Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat, Bağcılar Mahallesi havaalanı kavşağında bulunan Afet Evler'deki yurttaşlarla düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

A+A-
HDP Diyarbakır Milletvekili Adayı Çağlar Demirel ve Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat, Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Afet Evler’de kalan yurttaşlarla bir araya geldi.
 
 
Aday’a HDP ve DBP ilçe yöneticileri de eşlik etti. Kalabalık geçen etkinlikte yurttaşlar sıkıntılarını dile getirirken Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat ise sorunlarının biran evvel çözülmesi için çalışma başlatacaklarını söyledi. 
 
 
‘HDP meclise gitmesin diye ellerinden geleni yapacaklar’
 
 
Seçime sayılı günler kaldığını ifade eden Milletvekili Adayı Çağlar Demirel, AKP hükümetinin Kürtleri kabul etmediğini ve bu yüzden HDP’nin meclise gitmemesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Yurtseverliğin HDP’ye oy vermekle sınırlı olmadığını vurgulayan Demirel, “Seçim günü hepimiz canla başla çalışmalıyız. Hırsızlığa karşı çok dikkat olmalıyız” şeklinde konuştu. 
 
Etkinlik halaylarla son buldu.
 

HABERE YORUM KAT