1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar yine şampiyon
Bağlar yine şampiyon

Bağlar yine şampiyon

Diyarbakır Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü'nün düzenlediği turnuvada Bağlar Belediyesi genç erkek takımı şampiyon oldu.

A+A-

Dört turnuva olarak yapılan karşılaşmalarda Bağlar Belediyesi Genç Erkek Takımı birinci oldu. İlk karşılaşmada Bağlar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi karşı karşıya geldi. Maç sonucunda Bağlar Belediyesi 85 Büyükşehir 43 olurken, ikinci rakip takım olan DSİ ise 93-35 gibi bir farkla Bağlar belediyesine yenildi. Maç sonunda bir değerlendirme yapan Bağlar Belediyesi takım Antrenörlerinden Esra Atakul böyle bir turnuvanın takımları için sezon öncesinde yararlı olduğunu belirterek, kazandıkları kupayı belediye yönetimine ve Belediye Başkanı Yüksel Baran'a armağan ettiklerini söyledi.

Atakul, “Ayrıca 2-4 Kasım'da Urfa'da 1999-2000 doğumlular küçük erkek bayan milli takım seçmeleri yapıldı. Bu seçmeye Bağlar Belediyemizden 10 erkek ve 10 kız sporcumuzun davet edilmesi bizi memnun etti. Çocuklarımız çok başarılı ve verdikleri emeklerinin meyvesini topluyorlar” diye konuştu.