1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar Vural İddialı
Bağlar Vural İddialı

Bağlar Vural İddialı

Başkan Aydın Vural: ”Kilis Belediye maçından umutluyum. Çünkü deplasmanda oynadığımız 3 maçın 2’sini kazandık. Bu maçı da alacağımıza inanıyorum” dedi.

A+A-

Diyarbakır Bağlar Vuralspor, bu hafta deplasmanda oynayacağı Kilis Belediyespor maçına büyük önem veriyor. Kulüp Başkanı Aydın Vural, ligin en önemli maçlarından birine çıkacaklarını belirtirken, kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını söyledi. Kilis Belediyespor maçı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürdüklerini ifade eden Başkan Aydın Vural: ”Kilis Belediye maçından umutluyum. Çünkü deplasmanda oynadığımız 3 maçın 2’sini kazandık. Bu maçı da alacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Turuncu- Siyahlı A Takım Teknik Sorumlularından Faruk Türk, Kilis Belediye maçı öncesinde yaptığı açıklamada, ”Hazırlıklarımız çok iyi geçiyor. Bu maçı alarak Hatay yenilgisini telafi edeceğiz. Bu konuda futbolcularımızın da dikkatini çektik. Zira kendilerine olan güvenimiz tamdır” dedi.

A takım teknik Sorumlularından Kemal Zeydan ise, Kilis Belediyespor’un ligdeki en ciddi rakiplerinden biri olduğunu ve dolayısıyla bu maçın daha da bir önem kazandığını belirterek,”Bütün planlarımızı galibiyet üstünde kuruyoruz. Bu maçı alarak deplasman galibiyetlerimize bir yenisini daha ekleyeceğiz” dedi.