1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar kız basketbol takımı yeni sezona hazır
Bağlar kız basketbol takımı yeni sezona hazır

Bağlar kız basketbol takımı yeni sezona hazır

DİYARBAKIR (İHA) - Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi kız basketbol takımları yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor.

A+A-

Yaz sezonunda okulların tatil olması ile birlikte alt takım seçmelerini yapan Bağlar Belediyesi, yeni sezonda 200 civarında sporcuyla yoluna devam ediyor.

Bağlar Belediyesi, yeni sezon için de hazırlıklarını sürdürüyor. 9-12 Eylül tarihleri arasında Gaziantep'te yapılacak olan Akdeniz yıldız kızlar basketbol turnuvasına davet edilen Bağlar Belediyesi basketbol takımı, hazırlıklarını artırdı. Bağlar Belediyesi kız basketbol takım antrenörü Remzi Atlı, hafta içi her gün 9.00-12.00 saatleri arasında antrenmanlarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi. Atlı, "Geçen sene Antep'te Akdeniz yıldız kızlar basketbol turnuvasında takımımız şampiyon olmuştu.

Bu yine 9-12 Eylül tarihleri arasında Antep'te yapılacak olan Akdeniz yıldız kızlar basketbol turnuvasına davet edildik. Turnuvaya Bağlar Belediyesi, Antep, Hatay, Mersin, Elazığ, Van ve Malatya gibi illerinden kız basketbol takımları katılacak. Bu turnuvada amacımız yine şampiyon olarak Diyarbakır'a dönmek olacak. Kızlarımızla birlikte antrenmanlarımız aralıksız devam ediyor" dedi.

HABERE YORUM KAT