1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar Çelebi Eser Ortaokulu bölge 1.si
Bağlar Çelebi Eser Ortaokulu bölge 1.si

Bağlar Çelebi Eser Ortaokulu bölge 1.si

Diyarbakır Bağlar Çelebi Eser Orta okulu Voleybolde süper başarı göstererek Van'da düzenlenen bölgeler arası Voleybol şampiyonasında bölge 1.si oldu.

A+A-
Diyarbakır Çelebi Eser Ortaokulu müdürü Zeki Kaya yaptığı açıklamada, “Diyarbakır Genlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası voleybol turnuvasında Okulumuz BAĞLAR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU''muz Turnuvaya katılan tüm rakiplerine set vermeden İl birincisi olmuştur.
 
Final Maçında Özel Final Okullarını 3-0 yenerek il birincisi olarak VAN 'da düzenlenen Bölgeler arası Voleybol turnuvasına katılmaya hak kazandı.
 
08 - 11 Mart 2015 tarihleri arasında Van'da düzenlenen Turnuvada Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ekrem AYDOĞAN yönetimindeki Kız Yıldız Voleybol Takımımız Rakipleri olan Mardin, Batman ve Bitlis İl Birincilerini Set vermeden 3-0 lık gibi net skorlarla yenerek Bölge Birincisi olarak Adana'da düzenlenecek olan Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Takımımızın Adana'da düzenlenecek olan Finallere katılması için Sponsor ihtiyacı vardır. Bunun için kentimizden destek bekliyoruz “ dedi.
 
... Emeği geçen Bütün öğretmenlerime teşekkür ediyorum...
 Çelebi Eser Ortaokul Müdürü : Zeki KAYA
 
(Diyarinsesi.org MY)
 

HABERE YORUM KAT