1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar Belediyespor destek bekliyor
Bağlar Belediyespor destek bekliyor

Bağlar Belediyespor destek bekliyor

DİYARİNSESİ.ORG - İlimizi Bölgesel Lig de temsil eden tek takım olan Bağlar Belediyespor hafta sonu önemli bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacak.

A+A-
Yıllardır istikrarını bozmadan çalışmalarını aralıksız olarak 12 ay boyunca sürdüren Baglar Belediye Spor Erkek Basketbol takımı mücadele ettiği Basketol Bölgesel Lig 5.grup ta 3. maçını hafta sonu Cumartesi günü kendi sahasında Mardin takımı ile oynayacak.
 
BÜYÜK'TEN MAÇA DAVET
 
Bağlar Belediyespor antrenörü Özgür Büyük "Yıllardır mücadele ettiğimiz amaç doğrultusunda bu yıl da katıldığımız Basketbol Federasyonu E.B.B.L. 5.Grup ta bu hafta sonu Mardin takımı ile oynayacağız. Genç ve tercübeli arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz takımımız ile lig de 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile 2. durumdayız. Bu hafta oynayacağımız maç ile 2 hafta boyunca kendi sahamızda oynayacağız. Bu hafta sonu Mardin, gelecek hafta ise Malatya takımlarıyla ile oynayacağımız maçlar ile lig de konum olarak iyi bir yere gelmek istiyoruz. Cumar tesi günü saat 13.00 de kendi salonumuz da oynayacağımız Mardin maçına tüm basketbol ve Diyarbakır sevdalılarını bekliyoruz."dedi.

HABERE YORUM KAT