1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar Belediyespor basketçileri süper
Bağlar Belediyespor basketçileri süper

Bağlar Belediyespor basketçileri süper

Diyarbakır Bağlar Belediyespor basket takımları hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

A+A-
Diyarbakır'ın basketboldaki gururu olan Bağlar Belediyespor 16 Haziran tarihinde kendi salonun da başlattığı kız-erkek ücretsiz yaz okulu çalışmalarını tamamladı. Bağlar Belediye spor basketbol takımları yaz okulu çalışmalarının ardından kış sezonu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
 
Konu ile ilgili bilgi veren Bağlar Bld. Spor erkek takım antrenörü Özgür Büyük, "Kulüp olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ücretsiz yaz okulu çalışmalarına 12 Eylül 2014 itibari ile tamamladık.
 
Asli görevimiz olan ve Belediye ile kulüp olarak toplumsal anlamda sosyal projeler geliştirmek ve bunları uygulamak yolunda yaptığımız yaz okulunda 257 erkek 210 kız sporcuya ulaştık. Çalışmalarımıza katılan gençlerimizi salonumuzdan hem de servislerimizden ücretsiz yararlandırarak bağlar ve çevresindeki özellikle spora uzak gençleri hem basketbolla tanıştırdık.
 
Sporun getirdiği fiziksel ve ruhsal anlamda gelişimlerine yardımcı olarak daha iyi gelişim ve başarı gösteren gençlerimizi kulüp alt yapı takımlarımıza kazandırdık. Bu yolda her zaman bizim yanımızda olan belediye eş başkanlarımıza eski ve yeni kulüp eş başkanlarımız ve yönetim kurullarımıza salon ve servis çalışanlarına Kız takım antrenörü Ece Aykuş hocamıza ve sporcu velilerimize teşekkür ederiz. Amacımız ruhen ve bedenen sağlam kişilikli ahlaklı ve kültürümüze yakışan sporcular yetiştirmektir" dedi.

HABERE YORUM KAT