1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bağlar Belediyesi yurttaşlarla iftarda buluştu
Bağlar Belediyesi yurttaşlarla iftarda buluştu

Bağlar Belediyesi yurttaşlarla iftarda buluştu

Bağlar Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında yurttaşlara iftar yemeği verdi. Bağlar Göletli Park'ta düzenlenen organizasyon ile yüzlerce yurttaşa iftar yemeği veren Bağlar Belediyesi, iftar sofrasında Ramazan coşkusunu halkla paylaştı.

A+A-

Geçen hafta iftarı Diyarbakır'daki basın ve yayın kuruluşlarının temsilcileriyle birlikte açan Bağlar Belediyesi yöneticileri, bu hafta da Bağlar'lı yurttaşlarla bir araya gelerek bağlar ilçesinin sorunları üzerinde bilgi alış-verişinde bulundu.

İftar yemeğine BDP İl yönetimi, BDP Bağlar İlçe Başkanları ve Bağlar Belediye Başkanı Yüksel Baran da katıldı. Başkan Baran yemeğe katılan davetlilerin masalarını gezerek bir müddet sohbet etti.Bağlar Belediye Başkan yardımcıları Osman Kaya  ve Fecri Tayfur ile meclis üyeleri tarafından kapıda karşılanan 1400 davetli, hep beraber iftarı açtı.

Yemek öncesi kısa bir konuşma yapan Bağlar Belediye Meclis üyesi Abdulkadir Anar, Kürtlerin dinlerine sadık insanlar olduğunu belirterek, “Birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Rojava'daki kardeşlerimiz birçok zorulukla savaşıyorlar. Dualarımızla onlara destek olmalıyız'diye konuştu.

HABERE YORUM KAT