1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar Belediyesi Futbol Takımı kupasını aldı
Bağlar Belediyesi Futbol Takımı kupasını aldı

Bağlar Belediyesi Futbol Takımı kupasını aldı

Süper Amatör Lig’inde mücadele eden Bağlar Belediyesi Spor Bismil Belediye Spor ile karşı karşıya geldi. Bismil Spor Kompleksinde oynanan maç beraberlikle sonuçlandı.

A+A-

2015-2016 Süper Amatör Lig’inde mücadele eden Bağlar Belediyesi Futbol Takımı sezonu başarılı bir şekilde tamamlayarak kupayı hak kazandı. Maç öncesi kupayı Bağlar Belediyesi Futbol Takımı’na takdim eden Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Remzi Dayan burada kısa bir konuşma yaptı.

Bağlar Belediyesi Futbol Takımının büyük başarılar yakaladığını söyleyen Dayan, bir yıllık emeklerinin sonucunda kupayı hak kazandıklarını belirtti. Dayan, “Süper Amatör Lig’de olan Bağlar Belediyemiz kupayı almayı hak kazanmıştır. Bir yıllık emeklerinden ve şampiyon olmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Umarız önümüzdeki sene Bal liginde yani bölgesel amatör lig de Diyarbakır’ı iyi bir şekilde temsil eder. 3. Lig’de profesyonel bir kulübümüz daha olur” dedi.


Maçın bitiminden sonra bir değerlendirme yapan Bağlar Belediyesi Futbol Teknik Sorumlusu Ekrem Üşen ise futbol takımlarının birçok zorluğun üstesinden geldiğini belirterek, “Çok eziyet çektik, zorluk yaşadık ancak bu yılın meyvelerini topladık ve başarıyı yakaladık” şeklinde konuştu.  Üşen konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Öncellikle bu şampiyonluğumuzu taraftarlarımıza, yöneticilerimize ve tüm kardeşlerimize armağan ediyoruz. İnşallah başarılarımızın devamı gelir. Daha iyi başarılar için çok çalışmamız gerekir. Bu sene genç ve deneyimli bir kadro oluşturduk. Bu şansı bize veren özellikle yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizlerin ve gençlerin arkasında durdular. Çok engeller aştık ama netice de şampiyon olduk. Çok mutluyuz. Mutluluğumuzun tarifi yok. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz”.

 

HABERE YORUM KAT