1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar Belediyesi basketbolda hedefini büyüttü
Bağlar Belediyesi basketbolda hedefini büyüttü

Bağlar Belediyesi basketbolda hedefini büyüttü

Bağlar Belediyesi tarafından basketbol yaz okulu başladı.

A+A-

Kız ve erkek tüm yaş gruplarından hafta içi her gün Bağlar Belediyesi Spor Salonu'nda deneyimli antrenörler nezaretinde çalışmalarına başladı. 

Kurulduğu yıldan bu yana birçok çocuk ve genci basketbolla tanıştıran Bağlar Belediyesi spor kulübü yeni sezonla birlikte yeni kayıtları almaya başladı. Kız ve erkeklerin basketbol yaz okullarına kayıt yapmalarını beklediklerini söyleyen Bağlar Belediyesi Spor Kulübü Eş Başkanı Sebahattin Kızılkan, “Bağlar Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Kulübümüzde basketbol keyfini doya doya yaşamak için siz spor sever gençlerimizi bekliyoruz. Kız-erkek tüm yaş gruplarından hafta içi her gün Spor Salonu'nda deneyimli antrenörlerimizle birlikte çalışmalarımız başlamıştır. Yaz ayları dolayısıyla okulların tatil olmasının spor yapmak isteyen öğrenciler için bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Bizimde bu konuda çalışmalarımız var. Hedefimiz bu yıl için 2 binin üzerinde öğrenciyi spora kazandırmak ve basketbolla tanıştırmaktır” dedi.

Bağlar Belediyesi spor kulübü olarak başarıya giderken bilinçli gençler ve iyi sporcular yetiştirmek amacında olduklarını kaydeden Kızılkan, “Bağlar Basketbol takımlarımız misyonunun bilincinde olup ilimize örnek, bilinçli değerlerine sahip çıkan ve imkânlar verildiğinde her şeyi yapabileceğini gösteren sporcular yetiştirmek olmuştur” diye konuştu.

Yapılan açıklamada, kayıtlarını yapmak isteyen öğrencilerin Bağlar Belediyesi Spor Salonu'na başvurmaları gerektiği belirtildi.

HABERE YORUM KAT