1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bağlar Belediye yöneticileri Sakarya esnafıyla görüştü
Bağlar Belediye yöneticileri Sakarya esnafıyla görüştü

Bağlar Belediye yöneticileri Sakarya esnafıyla görüştü

Bağlar Belediye Başkanı Yüksel Baran ve beraberindeki grup, 5 Nisan Mahallesi Sakarya Caddesi esnafını ziyaret etti.

A+A-

Bağlar Belediye Başkanı Yüksel Baran, 5 Nisan Mahallesi'ndeki “Eşit Özgür Yurttaş Derneği”ni ve Sakarya Caddesi'ndeki esnafı ziyaret ederek sorunlar hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında Baran'a, Bağlar Belediye Başkan Yardımcıları Osman Kaya, Bağlar Meclis Üyeleri, Fen İşleri, Temizlik ve Zabıta birim Müdürlükleri ile BDP Bağlar İlçe yöneticileri eşlik etti. Dükkan, kahvehane, market ve atölyelere girerek esnafların sorunlarıyla ilgili uzun süre sohbet eden Baran, kendilerinden belediye çalışmalarına ilişkin görüş ve öneri aldı.  

Görüşme sırasında öne çıkan konulardan biri ise Sakarya Caddesinin yeniden düzenlenmesi oldu. Esnaflardan gelen taleplerden biri de zabıtaların tüm çabalarına rağmen sürücülerin caddelerde araçlarını gelişi-güzel park etmeleri oldu. Baran, mevcut sorunlarının çözülmesi için ilgili birimleri kısa zamanda harekete geçireceğini kaydetti. Mahalle esnafı ise görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getirerek Baran'a ve beraberindeki gruba teşekkür etti.

Diğer yandan karşılarında Baran'ı gören, mahalleli kadınlar büyük bir ilgi gösterdi. Bunun üzerine Baran, 5 Nisan Mahallesi “Eşit Özgür Yurttaş Derneği”nde bir süre mahalleli kadınlarla oturarak sohbet etti.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum