1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bağcılar asfaltlanıyor
Bağcılar asfaltlanıyor

Bağcılar asfaltlanıyor

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış öncesi aralıksız yürütülen asfalt çalışmalarını Bağcılar Mahallesi’nde devam ediyor.

A+A-

Belediye tarafından yeni yerleşim alanı olan Bağcılar Mahallesi’nde sürdürülen yol yapım çalışmaları kapsamında toplam 60 bin ton alt temel ve 15 bin ton temel malzeme dökerek çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaları yerinde denetleyen Bağlar Belediyesi Eşbaşkanı Birsen Kaya Akat, kış öncesi fen işleri çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, “Halkımızı kışın çamurundan kurtarmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürecektir. Şimdiye kadar Bağcılar Mahallesi’nde 5 bin ton asfalt döküldü ve 5 bin ton asfalt daha dökülecektir” dedi.
 
‘Önümüzdeki dönemde çalışmalarımızı daha da yoğunlaştıracağız’
 
Belediyenin fen işleri müdürlüğüne özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden eşbaşkan Akat, “Önümüzdeki dönemde daha fazla parke ve asfalt çalışmalarımız olacaktır. Ayrıca Eski Bağlar da bozulan ve onarım ile kurtarılmayan yolları yeniden düzenlemeyi düşünüyoruz. Yine parke çalışmasına önem vereceğiz. Halka nasıl hizmet sunulur konusunda yoğun bir çaba içerisinde olacağız” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler