1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bade İşçil Süalp'ten şoke eden boşanma dilekçesi
Bade İşçil Süalp'ten şoke eden boşanma dilekçesi

Bade İşçil Süalp'ten şoke eden boşanma dilekçesi

Ünlü oyuncu Bade Süalp’in (İşçil) eşi Malkoç Süalp’e geçen ay boşanma davası açtığı, daha sonra davadan feragat ettiği öğrenildi. Bade İşçil Süalp, eşi Malkoç Süalp’le boşanmaktan vazgeçti ama mahkemeye verdiği dilekçedeki iddiaları çok zor bir evlilik ya

A+A-

Eşi Malkoç Süalp'le yeniden barışan Bade İşçil'in, boşanma davası için ağır ifadeler içeren bir dilekçe yazdığı ortaya çıktı. Bade, 'Öfkesini kontrol edemiyor, 'psikolojik şiddet uyguluyor' diye itham ettiği eşi için 6 ay uzaklaştırma kararı talep etmiş.


Bir süredir boşanacakları konuşulan ancak yazılanları paylaştıkları mutlu aile pozlarıyla yalanlayan Bade- Malkoç Süalp çiftinden Bade Süalp’in geçen ay kocasına boşanma davası açtığı ortaya çıktı.

6 ay evden uzaklaştırma 

İstanbul Aile Mahkemesi’ne avukatı Beklan Yılmaz aracılığıyla dava açan Bade Süalp, dava dilekçesinde öfke nöbetlerini kontrol edemeyen, baskıcı, asabi, katı kuralları bulunan eşinin evliliği işkence haline dönüştürdüğünü iddia etti ve kocasına 6 ay uzaklaştırma kararı verilmesini istedi.

600 bin lira talep etti

Eşinden 600 bin lira tazminat ile çocuğu ve kendisi için aylık 70 bin lira nafaka isteyen Bade Süalp’in aksine Malkoç Süalp ise ailesini sevdiğini ve evliliğini kurtarmak için çözüm arayışına girdiğini belirtti. Malkoç Süalp, boşanma davasının reddini isterken, Bade Süalp de mahkemeye feragat dilekçesi vererek boşanmaktan vazgeçti.

KÖPEĞİMİ DÖVÜP YARALADI 

Eşinin köpeği halıyı pislediği gerekçesiyle döverek yaraladığını iddia eden Bade Süalp, eşinin doğum esnasında doğumhaneye giderek 'bebeğin anne ile duygusal bağı kesilsin' diye göbek bağını kendisinin kesmek istediğine de dilekçede yer verdi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler