1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Babam ve Ailesi 4. yeni bölüm ile yarın akşam Kanal D'de!
Babam ve Ailesi 4. yeni bölüm ile yarın akşam Kanal D'de!

Babam ve Ailesi 4. yeni bölüm ile yarın akşam Kanal D'de!

Babam ve Ailesi 4. yeni bölüm için geri sayım başladı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Babam ve Ailesi yeni bölümde Kemal sessizliğini bozuyor. Babam ve Ailesi 4. yeni bölüm ile yarın akşam izleyicinin karşısına çıkıyor...

A+A-

Yapımcılığını Gold Productıon'un üstlendiği Babam ve Ailesi dizisinin başrollerinde Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl, bülent inal, Caner Şahin, Sera Kutlubey yer alıyor. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Babam ve Ailesi dizisi nefes kesen yeni bölüm ile izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babası ile ilgili gerçekleri hastaneden çıktıktan sonra öğrenen Mert, ailesine haber vermeden Adana’ya gider. Niyeti Kadir’le konuşup, onu ailesiyle yaptığı anlaşmadan vazgeçirmektir. Kadir’le görüşmesi Mert’in beklediği gibi gitmez. 

BABAM VE AİLESİ 4. BÖLÜM  FRAGMANIKavga edip karakola düşerler. Kadir, Kemal’in Adana’ya gelip onları karakoldan çıkarmasının ardından dayısı Fadıl’dan Nilgün’ün ameliyattan önce kendisine yalan söylediğini, hiçbir zaman Kemal’le evlenmeye niyeti olmadığını öğrenir. Ortaya çıkan sırların ardından  Kadir’in annesine, Mert’in babasına sunduğu şartlar Kemal ve Nilgün’ün bir araya gelmesini imkansız hale getirir.

BABAM VE AİLESİ GENEL HİKAYE

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. 

Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

HABERE YORUM KAT