1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Babalarını evden attılar
Babalarını evden attılar

Babalarını evden attılar

DİYARBAKIR- Diyarbakır'da kanser hastası olan 68 yaşındaki Feyzi Şaşan, çocukları tarafından sokağa atıldığını ileri sürdü.

A+A-
Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesi Huzurevleri semtinde yaşayan Feyzi Şaşan (68), eşini kanser hastalığından kaybettikten sonra, kendisi de amansız hastalığa yakalandı. Eşinin sağlığına kavuşması için 7 yıl boyunca çalmadık kapı bırakmadığını belirten Şaşan, eşinin hastalığı nedeniyle elindeki her şeyi sattığını, parasız kaldığı için de çocukları tarafından istenmediğini iddia etti.
 
Dicle Üniversitesi yakınlarındaki camilerde yattığını belirten Şaşan, “Önceleri durumumuz bir ailenin yaşayacağı kadar normaldi. Normal bir hayatımız vardı. Eşim kanser hastalığı geçirince 7 yıl boyunca hastane hastane dolaştık ve param bitti. Eşim hastalığı yüzünden vefat etti. Şimdi bir kızım da eşim gibi kanser hastası onunla da ilgilendim fakat param bitti. Evim vardı onu sattım, param bitince babalık da bitti. Diğer çocuklarım tarafından sokağa atıldım. Kanser hastası olduğum için şimdi dışarıda yaşam mücadelesi veriyorum. İlaçlarımı gidip dispanserden alıyorum ama kalacak yerim yok. Bana kalacak ve barınacak bir yer verin, sokakta ölmek istemiyorum” dedi.
 
(SI-YRT-AŞ-Y)
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT