1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Baba Candır dizisinde şok karar!
Baba Candır dizisinde şok karar!

Baba Candır dizisinde şok karar!

Trt ekranlarının eğlenceli dizisi Baba Candır bu hafta yine yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Baba Candır dizisinde bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Yayınlanan Baba Candır 29. yeni bölüm fragman

A+A-

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini ise Tayfun Güneyer’in üstlendiği; Başlıca rollerde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Mehtap Altunok, Cengiz Tangör, Selda Özbek Orpak, Fırat Albayram ve Ertunç Tuncer’in yer aldığı ‘Baba Candır’ 29. yeni bölümü ile 6 Mart 2016 saat 20:00'da TRT 1'de.

BABA CANDIR 29. BÖLÜM FRAGMANI

BABA CANDIR 29. BÖLÜM ÖZETİ

"Müjde'nin Çelik ailesi ile kalmaya başlamasıyla evin içerisindeki düzen bozulur. Kaleyi içten yıkmayı amaçlayan Müjde'nin Emrecan hakkında planları vardır. Ceylan'ı kaybetmek istemeyen Rüzgar ise çarenin Emrecan'ı fethetmek olduğunu anlar. HASAN Başkanın Müge ile boşanmasıyla şirket içindeki dengeler bozulur. Haluk'la arası iyice açılan Ece zor zamanlarında babasına dert yanar. Salih Baba, Haluk ile ciddi bir konuşma yapar."

HABERE YORUM KAT