1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Baba Candır dizisi büyük beğeni topladı!
Baba Candır dizisi büyük beğeni topladı!

Baba Candır dizisi büyük beğeni topladı!

TRT 1'in sevilen dizisi Baba Candır dün akşam 4. bölüm ile ekrana geldi. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olma yolunda ilerleyen Baba Candır son bölümde neler yaşandı? İşte izleyemediğiniz ayrıntılar..

A+A-

Salih’in elinden zor kurtulan Haluk, Ece’yi haksız yere suçladığını öğrenir ve babasının gerçek nişanlısı ile tanışır. Ece, Haluk ondan özür dilemediği için işe dönmeyi reddeder. İşsizlik Ece’ye yaramaz. Ece boş zamanıyla ne yapacağını bilmez.
 
Emrecan iş görüşmesine gider. Ceylan sayesinde hem Ceylan hem de Emrecan işe alınır. Egemen’in çalıştığı hastanenin başhekimi Egemen’i kızıyla tanıştırmak ister. Kızla tanışmaya giden Egemen’in sevgilisi Derya ile arası açılır. Haluk’un gerçekleri öğrendiğini duyan Ece Haluk’tan özür talep eder. 
 
Haluk inat edince Ece Haluk’la çalışmayı kabul eder. Onunla çalışacak ve hayatı Haluk’a dar edecektir. Ceylan ilk iş gününde kendini büyük bir kovalamacanın içinde bulur. Ceylan’ı bu kovalamacadan kurtaran ünlü pop star Rüzgar’dır. Rüzgar ve Ceylan’ın tanışması Emrecan’ın hiç hoşuna gitmez.
 
 
GENEL HİKAYE
 
Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor. 
 
Salih’in üç çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih’in hayattaki tek amacı çocuklarının hem iş hayatında, hem de özel hayatlarında mutlu olduklarını görmektir. Çocuklar ise, artık büyüdükleri için, babalarının sözünü pek dinlemeden, kendi başlarının çaresine kendileri bakmayı, yani hayatı kendi bildikleri gibi yaşamayı tercih etmektedirler. Ancak üç çocuk da henüz kendi evlerine çıkacak kadar yeterli bir ekonomik özgürlüğe kavuşamadıkları için, halen babalarının evinde yaşamaktadırlar. Aslında bu durum Salih’in de işine gelmektedir; çünkü, ne kadar büyümüş olurlarsa olsunlar, babalarının gözünde onlar hala küçük bir çocukturlar ve babalarının ilgisine ve korumasına ihtiyaçları vardır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler