1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Baba Candır 14. bölümde evcilik oyunu devam ediyor!
Baba Candır 14. bölümde evcilik oyunu devam ediyor!

Baba Candır 14. bölümde evcilik oyunu devam ediyor!

Trt 1 ekranının eğlenceli dizisi Baba Candır 14. bölüm ile ekranlara geliyor.

A+A-

 Baba Candır bu akşam yayınlanan 14. bölümde Haluk ve Ece evcilik oyununa devam etmek zorunda kalacaklar. Ceylan ve Emrecan aşklarını doludizgin yaşarken mahallen'in evlenin baskısıyla karşılaşır. Baba Candır 14. bölüm ve tüm ayrıntıları ..

 Evcilik Oyunu Devam Ediyor Ceylan ve Emrecan aşklarını doludizgin yaşarken mahallelilerin evlen baskısı ile karşılaşırlar. Mahallelilerin tepkisi Nermin ve Salih’i rahatsız eder. Salih çeki geri vermek için başhekim Adnan ile konuşmaya gider. Konuşmanın içeriğini bilmeyen Egemen bu durumdan rahatsız olur ve Salih’e çıkışır.
 
Salih Egemen’in düğün masraflarını çıkarmak için emektar arabasını satar. Hasan Başkan, Haluk ve Ece’nin evleneceğini bütün şirkete duyurur. Diğer taraftan, ev sahiplerinin kapı komşuları olduğunu öğrenen Haluk ve Ece evcilik oyununa devam etmek zorunda kalırlar. Ceylan’a her şeyi açıklamaya karar veren Rüzgar ise Emrecan’ın evini basar.
 
Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini ise Tayfun Güneyer’in üstlendiği; Başlıca rollerde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Selda Özbek ve Ertunç Tunceryer  yer alıyor.
 
BABA CANDIR 14. BÖLÜM FRAGMANI


 
 SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Ceylan Ürgüp’e geri dönmekten vazgeçer. Ceylan’ın Emrecan’dan vazgeçmeyeceğini fark eden Mehmet Dede Emrecan’ı adam etmeye karar vererek onu sıkı bir askeri eğitime tabi tutar. Ceylan eski işine dönmek için Rüzgar’la konuşur.
 
Ceylan’ın bir daha gitmesi ihtimalini göze alamayan Rüzgar Ceylan’a aşkını itiraf eder. Babasının balayından erken döneceğini öğrenen Haluk Ece’yi eski işine geri almaya çalışır. Haluk’un Ece’ye yaptıklarını öğrenen Hasan Başkan Ece’yi eski mevkiine alırken Haluk’u posta ofisine yollar. Adnan Egemen’in ailesine düğünün masrafları için yüklü bir çek yazar. Çek aile içinde karışıklıklara ve kavgalara sebep olur.
 

HABERE YORUM KAT