1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azraillerden taraftarlara uyarı
Azraillerden taraftarlara uyarı

Azraillerden taraftarlara uyarı

Diyarbakır Tribünlerinin vefakâr taraftar grubu AZRAİLLER kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada Yarın oynanacak olan Diyarbakırspor-Yeşil Bursasapor maçında herhangi bir olaya mahal verecek davranışlardan kaçınılması için taraftarları uya

A+A-
Diyarbakır Tribünlerinin vefakâr taraftar grubu AZRAİLLER kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada Yarın oynanacak olan Diyarbakırspor-Yeşil Bursasapor maçında herhangi bir olaya mahal verecek davranışlardan kaçınılması için taraftarları uyardı. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.
 
BURSA MAÇI SİSTEMİN BİR PARÇASIYDI
 
''Tekrarı olmayacak şekilde uyarıyoruz; Yarın kendi sahamızda   karşılaşacağımız Yeşil bursa maçında ceza yememize mahal verecek herhangi bir davranışta bulunanlar tarafımızca engellenecektir.
 
 Buralara kadar gerilememizin nedeni sistemin oyunu olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bursa maçı da bu sistemin bir parçasıydı. Sisteme karşı mücadele edemememizin nedeni de bilinçli şekilde hareket etmemiş olmamızdı dönemler takıma yürekten sevdalı taraftarlarımızın mücadelesi yetersiz kalmıştır. Bugün bozuk düzeni değiştiren, taraftarlarımızın bilinçlenmesinde büyük rol oynayan Azrailler Grubu bundan sonra da bakış açısından asla taviz vermeyecektir.
 
TARAFTARLARIMIZDAN SORUMLULUK ALMALARINI İSTİYORUZ
 
 Bugüne kadar haksızlığa asla boyun eğmeyen büyük Diyarbakırspor taraftarı saati ve günü geldiğinde kime nasıl davranacağının bilincindedir. Bizi pilot takımlarla muhatap etmeyi düşünen sığ düşüncelere asla müsamaha gösterilmeyecektir.
 
 Tüm taraftarlarımızdan ricamız bu maçta sorumluluk almaları ve tribünde çıkabilecek herhangi bir taşkınlığı anında müdahaleyle engellemeleridir. Bu müdahaleler öncelikli tatlı dille, vaziyetin düzelmemesi halinde nahoş şekilde olacaktır.''

HABERE YORUM KAT