1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azrailler'den çok anlamlı mesaj
Azrailler'den çok anlamlı mesaj

Azrailler'den çok anlamlı mesaj

DİYARİNSESİ.ORG (ÖZEL HABER) - Diyarbakırspor Taraftarları yeni sezon öncesi tüm takımlara dostluk mesajı yayınlayarak başarı dileklerinde bulundular.

A+A-

Son 3 yıldır centilmenklikleri ve duruşlarıyla Türkiye'de taraftar grupları arasında saygın bir yer edinen Diyarbakır'ın en güzide Taraftar Grubu Azraillerden yeni sezon öncesi dostluk mesajı.

İLHANLI VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Azrailler 2.Başkanı Orhan Tuma yaptığı açıklamada, yeni sezonda şampiyonluğun en güçlü adayının Diyarbakırspor olduğunu belirterek gruptaki diğer takım taraftarlarınada dostluk mesajı verdi. Tuma: "Bu kulübü küllerinden kurtararak yaşatmayı başardık. Şimdi sırada üst liglere tırmanmak var. Geçmişte bu kulübü sömürenlere ve kapanmasında payı olanları bu taraftar asla unutmayacak. Kimlerin bu kulübe sahip çıktığını kimlerin sırtını döndüğünü biz çok iyi biliyoruz. Diyarbakırspor ismini sonsuza dek yaşatmak için Başkan Feyzi İlhanlı ve yönetiminin verdikleri emek sonucu bu kulüp bugün ayaktadır. Bundan sonra asla bu kulübü karıştırmak isteyenlere izin vermeyeceğiz. Azrailler olarak bizlerde geçmişin büyük bir hesabını yaparak taraftarın kulübüne ne şekilde sahip çıkması konularında çok bilinçlendik. 

20 MİLYON DİYARBAKIRSPORLU

Bu sezon Diyarbakırspor için çok önemli bir yıl olacak. Geçtiğimiz yıl finallerde verdiğimiz karşılaşmadan sonra bu yıl çok daha güçlenerek geliyoruz. Herkesin bu kulübe destek olmasını istiyoruz. Diyarbakırspor sadece bir futbol kulübü değil, dünyada 20 milyonun misyonunu yüklenmiş büyük bir camiadır. Bu nedenle kulübümüzün gelecek nesillerde çok daha güçlü olması için el ele vermeli ve yönetime destek olmalıyız. 

RAKİP TAKIMLARA BAŞARI DİLEĞİ

Yeni sezon öncesi tüm rakip takımlara ve taraftarlarına başarılar diliyoruz. Bizim için öncelik dostluk kardeşlik sonra başarı gelir. Diyarbakırspor taraftarları olarak kentimize gelecek olan veya bizim gideceğimiz tüm deplasmanlarda buluştuğumuz rakip taraftarlarla sürekli dostluk köprüleri kuruyoruz.

Düşünün ki basit diye gördüğünüz bir Mardinspor üstelik özel bir karşılaşma için Diyarbakır'dan tam 12 araç kaldırdık. Bu herkesin gıpta ile baltığı bir durumdur. Süper ligde bile bir çok takım boş tribünlere oynarken bizim neredeyse 3.ligde her maçımızda en az 10 bin kişin olması bu takımın taraftar gücünün ne derece olduğunu gözler önüne sermektedir.

DOĞRUL VE ŞENYİĞİT'E BAŞARILAR

Azrailler Grubu olarak bizlerinde kurumsal anlamda bazı çalışmalarımız var. Bu konu ile ilgili olarak yönetim olarak sponsor ve bazı projeler üzerinde duruyoruz. Önümüzdeki günlerde bu konu için daha detaylı açıklamalarımız olacak.

Diyarbakırspor Yönetimine yeni giren Futbol Şube sorumlusu Sayın Cemal Doğrul ve Taraftarlardan sorumlu asbaşkan Sayın Şeyhmus Şenyiğit'e de başarılar diliyoruz. Biz taraftar olarak önceliğimiz kulübümüzün geleceğidir. Bu nedenle yönetimimize güveniyoruz, aldıkları kararlara taraftarlar olarak saygı duyuyoruz. Önemli olan Diyarbakırspor'un başarısıdır"

HABERE YORUM KAT