1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azrailler Şova hazırlanıyor
Azrailler Şova hazırlanıyor

Azrailler Şova hazırlanıyor

Diyarbakırspor'un yarın(pazar) kendi evinde konuk edeceği Anadolu Üsküdar 1908 karşılaşması için taraftar şova hazırlanıyor.

A+A-

Diyarbakırsporlu Azrailler hafta boyunca koreagraf çalışmaları ile yine gündeme damga vuracak. 3.Lig'de yer almasına rağmen Türkiye liglerinde maçlarına 10 bin'in üzerinde taraftarın geldiği ender kulüplerden biri olan Diyarbakırspor, futbol kamuoyunda bu özelliği ile diğer kulüpleri imrendiriyor.

Diyarbakırspor Azrailler Dernek Başkan Yardımcısı Orhan Tuma, hangi ligde olduğun değil, hangi gönüllerin şampyonusun budur önemli olan diyerek hafta sonu Yeşil-Kırmızıya gönül verenleri stada davet ederek şunları söyledi "Diyarbakırspor Liglerin 3-5 marka değeri olan takımlardan bir tanesidir. Bunu sadece biz söylemiyoruz, gittiğimiz her deplasmanda bizlere saygı ve sevgi ile yaklaşan rakip taraftarlarda dile getirmektedir. Bu yıl 3.lig, seneye 2 olacak.  3 yıl içinde süper ligi bu kente yeniden getirecek büyük bir çaba ortaya koyan değerli Başkanımız sayın Fevzi İlhanlı'ya  taraftar olarak teşekkür ediyoruz. Sayın ilhanlı bu kente vefa borcu olduğunu asla yaptıklarını minnet olarak değil Diyarbakır'a olan sevgisinden ileri geldiğini ifade etti. Kulübümüzde artık asla dilenci edebiyatı olmayacak, bizi o konumlara getirerek küfesini doldurup kaçanlar utansın.  Sadece vefalı olan gelir destek olur, olmuyorsa da Allah için köstekte olmasınlar. Bu hafta sonu oynayacağımız karşılaşma bizim için hem moral, hem de iddiamızın sürmesi için çok çok önemlidir. Hafta başından beri Grubumuz bu maç için alınan 100 MT koregrafi bezi ile gece sabahlara kadar kendi ellerimizle yazılar hazırladık. Bu işl için emek harcayan başta tribün liderimiz Fırat Güneş, öte yandan ilk günden beri yanımızda olarak emek harcayan kardeşlerimiz Mazlum Kaya, Bercan Demirpolat, Ferat Ayaz, Cemocan Baran ve tüm Azraillere binlerce teşekkür ediyoruz. Diyarbakırspor için kaybedilecek bir sezon tüm çabaların heba olmasıdır. Şampiyon olamazsak küme düşmüş kadar üzüleceğiz, bu nedenle kaybedecek tek puanımız dahi yok kimse heveslenmesin, geçen hafta sadece ufak bir kazaydı bu haftadan sonra futbolcularımızdan tek tek söz aldık. Şampiyon Diyar başka söze gerek yok"

"MAÇA 1 SAAT KALA GELİN"

Bu arada stada girmek için geç gelen taraftara ricada bulunan Tuma şunları söyledir. "Lütfen taraftarlarımız maçtan en geç 1 saat içinde gelsinler. Maçın başlamasına 5-10 dk kala gelen taraftarlar için büyük bir sorun ve hengame yaşanmakta bunu gözardı etmezlerse seviniriz"

HABERE YORUM KAT