1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azrailler Konya'ya çıkarma yapacak
Azrailler Konya'ya çıkarma yapacak

Azrailler Konya'ya çıkarma yapacak

DİYARBAKIR- Konya'da 14-17 Mayıs tarihlerinde yapılacak 3. Lig 3. Grup'taki Play-Off maçları öncesinde Diyarbakır'da derin bir heyecan yaşanıyor.

A+A-

Diyarinsesi.org özel içerik - Azrailler Grubu'nun organizasyonu ile Salı gecesi taraftarlar Konya'ya hareket edecek. Azrailler Grubu 2.Başkanı Orhan Tuma, "şampiyonluk için salı akşamı Konya'ya çıkarma yapacağız" dedi.

Tuma, Konya'ya 15 otübüs ve diğer araçların her zamanki yerinden kalkacağını belirterek, Konya deplasmanına gelmek isteyen taraftarların en geç pazar akşamına kadar Derneğe isimlerini yazdırmaları gerektiğini söyledi.

Çarşamba akşamı 20.30'da oynanacak İstanbulspor maçında takıma destek verecek. Maçın ardından Diyarbakır'a gelecek olan taraftarlar, yeşil-kırmızılı takımın turu geçerek finale kalması halinde tekrar otobüslerle Konya'nın yolunu tutacak.

TARAFTAR İNANDI

Azrailler Grubu Konya organizasyonu için kendilerine araç sağlayan Kulüp Başkanı Fevzi İlhanlı'ya teşekkür ettiklerini belirten Orhan Tuma "Umut ediyoruz bu çabalarımız sonuçsuz kalmaz. Bizlere bu araçları tahsis eden sayın Başkanımız Fevzi İlhanlı'ya teşekkür ederiz. Başka kurumlarında bu organizasyona destek vermelerini beklemekteyiz. Bu takım herkesin takımı gelin elbirliği ile şampiyonluğu getirelim.

"MEVLANA KENTİNE DOSTLUK İÇİN GİDİYORUZ"

Bir konuya daha açıklık getirmek istiyoruz, biz Azrailler Grubu olarak geçmişte Konyaspor ile yaşanan tüm gerginliklerin üstünü örttük ve her şeyi unuttuk. Asla hiç bir taraftarımız en ufak bir taşkınlık yapmayacak. Biz Mevlana kentine dostluk ve kardeşlik çerçevesinde gidiyoruz. Görüyoruzki bazı sosyal medya üzerinde olur olmaz provakatif yazılar yazılmakta. Bunlar asla bizim görüşlerimiz değildir. Diyarbakır taraftar profili artık değişti herkesle dostluk ve kardeşlik üzerine  deplasmanlara gidiyoruz. Bunu herkes böyle bilsin, Konya bizim dostumuz ve kardeşimizdir. Kimse bu kenti ve bu takımı zan altında koyacak işler yapmasın." dedi

HABERE YORUM KAT