1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azrailler Horoz avına çıktı
Azrailler Horoz avına çıktı

Azrailler Horoz avına çıktı

Lider Diyarbakırspor'un yarın (pazar) deplasmanda karşılaşacağı Denizli Belediyespor ile karşılaşacak.

A+A-

DİYARINSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK - Diyarbakırspor Azrailler Grubu takımlarını yalnız bırakmamak için tribün Liderleri sorumlusu Fırat Güneş ve Mazlum Toprak Denizliye hareket ettiler. Öte yandan bu önemli karşılşama için yine Azrailler Grubu Tribün liderlerinden Bercan Demirpolat ise İstanbul'dan gelecek taraftarların organizsyonu için İstanbul'a geçti.

"AZRAİLLER İŞ BAŞINDA"

Azrailler Derneği Başkan Yardımcısı Orhan Tuma, Denizli karşılaşmasının çok önemli olduğunu kaybedilecek puanlarda takımlarının yara alacağını belirterek burada yine en önemli görevin taraftara düştüğünü söyledi. Tuma: "Kalan 11 final maçımıza çok sıkı hazırlanıyoruz. Bu saatten sonra kesinlikle puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Biz takımımızdan 11 galibiyet bekliyoruz. Bu nedenle taraftar olarak her karşılaşmada takımı yalnız bırakmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Yarın oynanacak Denizli Belediye karşılaşması için tribün liderlerimizi gönderdik. Öte yandan İstanbul ve çevre illerden gelecek taraftarımız için bir arkadaşımızıda İstanbul'a gönderdik.

"ŞEHRİ BAŞTAN BAŞTAN BAŞA SÜSLEYECEĞİZ"

Diyarbakırspor'un şampiyonluğu için herkesin özveride bulunması ve destek olması gerekiyor. Maalesef beklediğimiz desteği tam olarak göremedik. Başkan Fevzi İlhanlı tek başına her şeyi yüklenmiş durumda. Hafta içi yönetimle görüşerek şehri baştan başa bayraklarla süsleme kampanyası başlatıyoruz. İlk etapta Azrailler olarak en az 10 bayrak asmayı düşünüyoruz. Bu konuda kentimizdeki tüm esnaflardan, odalardan, şirketlerden Yeşil-Kırmzıya gönül verenlerinde bu kampanyaya desteklerini bekliyoruz. Kenti havaya sokmalıyız, bir başarı gelecekse herkesin bu taşın altına elini koymalarını bekliyoruz"

 

 

HABERE YORUM KAT